Fritez? me aj?r

 • Fritez? me aj?r me dizan elegant pa vaj p?r pjekje t? sh?ndetshme.
 • Shijoni ushqimin tuaj t? preferuar pa kalori shtes?.
 • Mund t? p?rgatisni ushqimet tuaja t? preferuara p?r ju dhe familjen tuaj br?nda 30 minutave dhe pa u munduar aspak.
 • Produkt elegant i cili do t? plot?sonte kuzhin?n tuaj.
 • Pastrohet leht?.

8,000 L

Krahasoni

Përshkrim

 • Fritez? e shpejt? me ajrit t? nxeht? p?r t? gatuar.
 • Kjo fritez? me aj?r ju lejon t? skuqni piqni pa vaj.
 • Gjat? funksionimit t? saj nxeht?sia nuk transmetohet jasht?.
 • Leht? p?r tu gatuar dhe shum?funksionale.
 • Dizajn modern me menu t? p?rparuar t? ekranit me prekje.
 • Mund t? gatuani :
 • Biftek
 • Pul?
 • Peshk
 • Patate t? skuqura
 • Perime
 • Pica
 • Emb?lsira.

 

Specifikat

 • Fuqia: 1700W
 • Kapaciteti: 6 L
 • Temperatura: 65-200degC (150 ? F-400 ? F)
 • Koha e pun?s: 0-60 minuta