Varese Rrobash

2,190 L

In stock

Mundesoni me shume stabilitet dhe hapesire per rrobat e varura apo ne raste shiu mund te varni rrobat dhe ti lini te thahen.
🔸 E pershtatshme per shtepi apo dhoma te vogla
🔸 Eshte ideale per te kursyer hapesiren ne shtepi
🔸 Permasat 16 x 6 x 77 cm

Compare
SKU: varese-rrobash-2 Kategoritë: ,
X

Main Menu

× Chat!