Tigan me Kapak

2,990 L

Në magazinë

Tigan i thelle me kapak qelqi dhe bisht druri.
🔸️ Diameter 24 cm
🔸️ Material guri
🔸️ I pershtatshem jo vetem per skuqje por edhe per te pergatitur gjellera te ndryshme

Compare
SKU: tigan-me-kapak Kategoritë: , ,
X

Menu Kryesore