Tigan Grill

1,590 L

Në magazinë

Kompletoni kuzhinen tuaj me tiganin e ri grill.
?️ 24 cm
?️ Perbehet nga material qe nuk ngjit
?️ Pastrohet mjafte thjeshte
?️ Gatuan ushqimet pa shume yndyre dhe ne menyre te shendetshme

Compare
SKU: tigan-grill Kategoritë: , ,
X

Menu Kryesore