Ngrohese

1,990 L

In stock

Ditet e ftohta po vijne dhe aksesori kryesor qe ju duhet ne shtepi eshte ngrohesja!
🔸️ Ngroh me ajer
🔸️ 2 nivele ngrohje
🔸️ Fuqia 1000w
🔸️ Ngrohje maksimale 2000w
🔸️ Pajiset me termostat.

Compare
X

Main Menu

× Chat!