Ngrohes Muri

6,990 L

In stock

Per ditet e ftohta te dimrit, pajisuni me ngrohesin qe montohet lehtesisht ne mur te First Austria. I thjeshte ne perdorim dhe eshte i pajisur me telekomande.
🔸️ Pajiset me ekran LED
🔸️ Fuqia maksimale 2000 W
🔸️ Punon me Timer
🔸️ Temperatura vendoset sipas deshires

Compare

Informacion shtesë

Brand

First Austria

X

Main Menu

× Chat!