Ngrohes Muri

9,990 L

In stock

Per ditet e ftohta te dimrit apo, pajisuni me ngrohesin qe montohet lehtesisht ne mur te First Austria. I thjeshte ne perdorim dhe eshte i pajisur me telekomande.
🔸️ Pajiset me opsionin e ftohjes.
🔸️ Fuqia maksimale 2000 W
🔸️ Ekran LED
🔸️ Vepron shpejt
🔸️ Fiket automatikisht kur detekton dritare hapur

Compare
SKU: ngrohes-muri-3 Kategoritë: , ,

Informacion shtesë

Brand

First Austria

X

Main Menu

× Chat!