Grill

4,990 L

In stock

Gatuani tost apo krijoni ndjesine e barbeque-se ne komoditetin e shtepise suaj.
🔸️ Fuqia 2000 watt
🔸️ Grilli ka 2 opsione hapjeje, 90 dhe 180 grade
🔸️ Ngrohet ne pak caste
🔸️ Secila pllake eshte 29.5 x 23.5 cm
🔸️ Nuk ngjit dhe pastrohet lehte

Compare

Informacion shtesë

Brand

First Austria

X

Main Menu

× Chat!