Raft kepucesh me 6 kate plastik

  • Ky raft praktik p?r vendosjen e k?puc?ve dhe ?adrat tuaja.
  • Nj? struktur? me rafte t? hapura pa nj? mur t? pas?m.
  • Shum? funksional p?r t? shmangur rr?muj?n.
  • Nj? raft plastike me grepa ndihmon p?r t? rregulluar pajisje t? ndryshme t? k?puc?ve.

1,990 L

S’ka stok

Krahasoni

Përshkrim

  • Raft k?puc?sh me 6 kate plastik.
  • I thjesht? p?r tu montuar modern me shum? funksione.
  • Modelet plastike jan? m? s? shpeshti t? palosur, ju lejon t? zgjidhni lart?sin? e produktit sipas gjykimit tuaj.
  • Leht? p?r t’u pastruar, me nj? sfungjer t? lagur.

 

 

Specifikat

  • Materiali: Plastik
  • P?rmasat: 101 cm x 28 cmc x 32 cm