Mbajt?se porcelani

 • Set porcelan n? form? katrrore 3n?1 me kapak dhe me luge br?nda.
 • Vjen me nj? dizanj mjaft dekorativ.
 • Nj? aksesor kaq i nevojsh?m n? kuzhin?n tuaj.

1,990 L

Krahasoni

Përshkrim

 • Set me 3 mbajt?se kaq i vecant?.
 • ?P?r kafe, sheqer dhe caj apo tjet?r.
 • Material porcelani me nj? dizenjo tep?r dekorative n? form? katrrore.
 • Vijn? t? vendosura n? nj? mbajt?se prej porcelani p?r m? shum? hijeshi n? kuzhin?n tuaj!

 

Specifikat

 • Kapaciteti: 201-300ml
 • Materiali: Porcelan
 • P?rmasat: 33.2 X 10.5 X 3.3cm
 • Ngjyra: e bardh?, e kuqe, blu