Mbajtese shapkash,peshqiresh.

Me nje dizanj te vecante portativ qe paloset duke kursyer hapsiren tuaj.
Ideale per ta vendosur ne murin e banjos,korridorit apo kudo tjeter
Teper i thjeshte ne perdorim,hapet ne 2 krahet duke ju dhene mundesine te vendosni deri ne 3 pale shapka njekohesisht
Mund ta perdorni dhe per peshqira apo rroba te tjera.

690 L

Krahasoni

Përshkrim

Me nje dizanj te vecante portativ qe paloset duke kursyer hapsiren tuaj.
Ideale per ta vendosur ne murin e banjos,korridorit apo kudo tjeter
Teper i thjeshte ne perdorim,hapet ne 2 krahet duke ju dhene mundesine te vendosni deri ne 3 pale shapka njekohesisht
Mund ta perdorni dhe per peshqira apo rroba te tjera.
Permasat: 4.0×28.5cm, ne hapje 74cm