Govate per Femije

Govate per femije, e cila paloset, ruan hapesiren dhe mund te merret me vete kudo.
?? Eshte e sigurt dhe e perbere nga material qe nuk rreshqet
?? Material gome dhe cilesi te larte qe krijon rehati per beben
?? E thjeshte ne perdorim
?? E pershtatshme ne cdo material dyshemeje
?? Permban hapesire per te vene shampon dhe sapunin
?? Rekomandohet per moshen nga 1 muaj deri ne 5 vjec
?? Permasat e jashtme 47 x 80 x 23 cm
?? Permasat e brendshme 71 x 41 cm

3,490 L

Krahasoni