Dyshek me vete-fryrje

 • Dyshek me vet?- fryrje shum? i thjesht? dhe praktik.
 • Nuk ka nevoj? p?r pomp?, fryhet shum? leht?.
 • Zgjedhja p?r relaksin tuaj n? kamping, me pushime n? natyr? apo ku d?shironi t? shijoni nj? dit? larg p?rditshm?ris?.

1,490 L

Krahasoni

Përshkrim

 • Dushek me vet?- fryrje i leht? dhe e gatshme p?r udh?time.
 • Mund ta merrni kudo me vete.
 • Rezisten ndaj ujit.
 • Vraponi shpejt rreth 15 metra duke i dh?n? mund?sin? ajrit q? t? futet br?nda.

Specifikat

 • Mban deri ne 200 kg peshe.
 • Permasa: 185x80x 55cm
 • Materiali: P?lhur? poliester
 • Shtres? e br?ndshme PE