, ,

Drite Projektori


Krahaso

Ndriconi dhe zbukuroni oborrin e shtepise suaj me kete projektor me laser.
🔾 E lehte per tu montuar
🔾 Mjafton te vihet ne prize dhe shijoni pamjen ne oborrin tuaj
🔾 Pajiset me pult
🔾 Ka kabell prej 5 metrash
🔾 Mundeson lloje te ndryshme ndricimi
🔾 Eshte kundra ujit

3,490 L

Bli tani!
×

Pagesa bëhet kesh në momentin kur ju merrni produktin.