Blender portativ


Krahaso

Blenderi portativ qe mund ta merni me vete kudo
Perfekte per pergatitjen e lengjeve te fresketa te frutave dhe perimeve me vlera ushqyese dhe te shendetshme per veten dhe femijet tuaj
đŸ”žïž Milkshake, smoothie apo ushqime per femije
đŸ”žïž Kjo e ben te pershtatshme ta merrni kudo me vete ne sport, palester ,pune ,plazh apo udhetimet tuaja per ta pergatitur ne cast
đŸ”žïž Me 4 Ngjyra te ndryshme
đŸ”žïž Shume e thjesht ne perdorim,mjafton te hidhni ingredientet,uje ose qumesht dhe pergatitja eshte gati ne pak sekonda
đŸ”žïž Ene me kapak me kapacitet: 380 ml
đŸ”žïž Paisur me porte usb per karikim
đŸ”žïž Plasitk
đŸ”žïž Fuqia 3.6 W

1,990 L

Bli tani!
×

Pagesa bëhet kesh në momentin kur ju merrni produktin.