Ngrohese

2,190 L

In stock

Ngrohni dhomat e shtepise tuaj ne pak caste. Eshte dhurata perfekte per krishtlindje apo vitin e ri.
🔸️ Ngroh shpejt dhe pa bere zhurme
🔸️ Fillon te ngrohe ne 3 sekonda
🔸️ 3 nivele nxehtesie
🔸️ Perbehet nga material qe nuk rreshket dhe qendron ne cdo siperfaqe
🔸️ Permasat 27x25x11cm
🔸️ Fuqia 2000 watt

Compare
X

Main Menu

× Chat!