Ngrohes Muri

5,990 L

In stock

Per ditet e ftohta te dimrit apo, pajisuni me ngrohesin qe montohet lehtesisht ne mur te First Austria. I thjeshte ne perdorim dhe eshte i pajisur me telekomande.
🔸️ Temperatura 10-49 grade Celsius
🔸️ Vepron shpejt dhe ngroh dhomen ne pak caste
🔸️ Mund të ndizet dhe fiket automatikisht për çdo ditë të javës deri në 6x
🔸️ Fiket automatikisht kur detekton dritare te hapur
🔸️ Fuqia 2000 W

Compare
SKU: ngrohes-muri-4 Kategoritë: , ,

Informacion shtesë

Brand

First Austria

X

Main Menu

× Chat!