Mbajtese Tv 32 “deri ne 55”

1,590 L

Në magazinë

Mbajtese Televizori
E pershtashme per 32 “der ne 55″ Flat TV.
🔸 Kapaciteti i ngarkesës: 30 kg max
🔸 Përputhshmëria: 100×100 / 150×150 / 200×100 / 200×150 / 200×200 / 300×200 / 400×200 / 4000x400mm
🔸 Shkalla e radhitjes: 5 ‘deri +15 ”
🔸 Ndërtim i thjeshtë dhe instalim i lehtë.

Compare
SKU: mbajtese-tv-32-deri-ne-55 Kategoritë: , ,
X

Menu Kryesore