,

Byzylyk M4


Krahaso

Deshironi te monitoroni parametrat e zemres, tensionit te gjakut, hapat qe beni gjate dites apo aktivitete te tjera fizike? Byzylyku i ri M4 ofron keto funksione dhe te tjera gjithashtu!
🔾 Monitoron rrahjet e zemres dhe tensionin gjate 24 oreve dhe i regjistron ato ne Smartphonin tuaj
🔾 Mat hapat dhe kalorite qe shpenzoni gjate dites
🔾 Ne momentin qe ju e lidhni me celularin mund te shihni mesazhet, thirrjet apo njoftime te tjera qe mund te keni ne celular
🔾 Rezistent ndaj ujit, mund ta perdorni gjate shiut ose kur lani duart, por nuk rekomandohet te vishet kur beni not
🔾 Karikohet per 120 min
🔾 Permasat e shiritit 260 x 19mm
🔾 Permasat e ekranit 45 x 19mm

1,490 L

Bli tani!
×

Pagesa bëhet kesh në momentin kur ju merrni produktin.

Ngjyra

Black, Blue, Red