,

Smart Watch


Krahaso

Deshironi te kryeni telefonata direkt nga smart watch juaj? Ky produkt jua mundeson kete, mjafton te vini nje karte sim dhe mund te telefononi apo tu pergjigjeni telefonatave.
🔾 Pa karten Sim, mjafton te lidhni oren me celularin dhe mund te kryeni funksione te tjera
🔾 Masni hapat, kalorite apo monitoroni aktivitete te tjera fizike
🔾 Mund te vendosni karte memorje deri ne 32 GB
🔾 Ekrani LCD 1.22 inch 240 x 240 IPS HD
🔾 Kamera 1.3 MP
🔾 Kapaciteti i baterise 380mAh

1,490 L

Bli tani!
×

Pagesa bëhet kesh në momentin kur ju merrni produktin.