,

Kamera Ultra HD 4K


Krahaso

Bejini postimet tuaja me te bukura kete vere me foto ose vidio nen uje đŸ€©
🛍 Per vetem 3990 Leke⠀⠀
đŸ”žïžKamera Action mund te perdoret dhe per sporte te ndryshme: per zhytje nen uje, per bicikleta, makina si dhe kund ta vendosni kudo tjeter
đŸ”žïž Lidhet me telefonin tuaj nepermjet wi-fi per te pare ne ko reale fotot si edhe ta perdorni si aparat
đŸ”žïž Rezolucioni: Ultra Hd 4K
đŸ”žïž Rezistente ndaj ujit deri ne 30 metra
đŸ”žïž Mikrofon dhe Boks
đŸ”žïž Format Vidio Mp4

3,990 L

Bli tani!
×

Pagesa bëhet kesh në momentin kur ju merrni produktin.