Grirese Mishi

7,490 L

In stock

Grirese elektrike mishi. Pervec mishit mund te grije dhe perime apo ushqime te ndryshme.
🔸️ Fuqia maksimale: 1500 W
🔸️ Disk metali
🔸️ Grires metalike

Compare
SKU: grirese-mishi Kategoritë: , , ,
X

Main Menu

× Chat!