Drite per Ambjente te Jashtme

2,190 L

Në magazinë

?️ Drita punon me ndricim diellor
?️ Karikohet diten me driten e diellit dhe ndricon naten
?️ Eshte e pershtatshme per kopshte apo per ambjente te tjera te jashtme
?️ Materiali: Plastike

Compare
SKU: drite-per-ambjente-te-jashtme Kategori
X

Menu Kryesore