Zile dere me Kamer

> SKU: N/A
 • Kamera siguron video n? koh? reale audio me dy drejtime.
 • Nuk ?sht? vet?m nj? zile e der?s, por nj? m?nyr? jetese e re.
 • Zilja e der?s do t? larmoj? menj?her? n? telefonin tuaj celular kur dikush rri pezull te dera juaj.
 • IP65 i pap?rshkuesh?m nga uji.

6,490 L

Krahasoni

Përshkrim

 • Kamera e pap?rshkueshme nga uji Smart Doorbell 720P HD Wifi.
 • Kjo zile e der?s me video wifi mund t? shoq?roj? sigurin? tuaj edhe nat?n.
 • Modaliteti Dita dhe Nata do t? nd?rrohen automatikisht.
 • Lentja 166 grad? siguron nj? pamje gjer?sisht p?r t? monitoruar di?ka q? ndodh p?rreth sht?pis? tuaj.

Specifikat

 • Rezolucioni: 1280×720
 • Lente: 166-shkall?
 • Regjistro: Karta Micro SD
 • Bateria: 2
 • I pap?rshkuesh?m nga uji: IP65
 • Njoftimi: Brenda 2S