,

Zgara Portabel


Krahaso

Merrni me vete zgaren dhe organizoni nje barbeque kudo ku ju deshironi. Mjafton te palosni zgaren dhe jeni gati per te ikur!
🔾 E pershtatshme per te gatuar nga 4-6 persona
🔾 I perbere nga inoks rezistent
🔾 Permasat kur zgara eshte e hapur 45 x 3 x 45 cm
🔾 Permasat kur zgara eshte e palosur 45 x (29+30) x 35cm
🔾 Peshon vettem 3.2 kg

2,990 L

Bli tani!
×

Pagesa bëhet kesh në momentin kur ju merrni produktin.