Skar?

SKU: N/A

Nj? skar? me qymyr, portative p?r barbeque , e cila paloset leht?sisht duke u shnd?rruar n? n? valixhe, pa z?n? k?shtu shum? hap?sir? gjat?.

Gatuani b?rxolla derri ose vici, mish qingji, pula, perime etj

1,690 L

Krahasoni

Përshkrim

Skar?

  • Nj? skar? me qymyr, portative p?r barbeque , e cila paloset leht?sisht duke u shnd?rruar n? n? valixhe, pa z?n? k?shtu shum? hap?sir? gjat?.
  • ?Gatuani b?rxolla derri ose vici, mish qingji, pula, perime etj?.

Specifikat:

  • Ideale p?r kamping dhe fundjavat tuaja me miqte.
  • Ndryshe nga skarat e tjera q? duhet t? montohen kjo skar? me qymyr eshte pothuajse automatike.
  • Mund t? kthehet n? nj? valixhe dore.
  • Materiali: Metal rezistent
  • P?rmasat: 36 x 29 x 20cm