Skar?

SKU: N/A

Nj? skar? me qymyr, p?r barbeque.

Gatuani b?rxolla derri ose vici, mish qingji, pula, perime etj?

2,990 L

Krahasoni

Përshkrim

Skar?

 • Nj? skar? me qymyr, p?r barbeque.
 • ?Gatuani b?rxolla derri ose vici, mish qingji, pula, perime etj?

Specifikat:

 • Ideale p?r kamping dhe fundjavat tuaja me miqte.
 • Fal? dizanjit t? saj t? ju e merrni k?t? skar? kudo me vete
 • Ndryshe nga skarat e tjera q? duhet t? montohen kjo skar? me qymyr eshte pothuajse automatike.
 • E paisur me nj? hapsir? t? vecant? derdhjen e qymyrit t? pa nevojsh?m.
 • Me kapak dhe hapsir?n p?r nxjerrjen e avullit.
 • Me 2 rrota.
 • P?rmasat: 43.18 x 55.88 cm
 • Materiali: Metal rezistent.
 • E disponojm? n? ngjyr? t? zez