Skar?

SKU: N/A

Nj? skar? me qymyr, p?r barbeque.

Gatuani b?rxolla derri ose vici, mish qingji, pula, perime etj?

3,490 L

Krahasoni

Përshkrim

Skar?

  • Nj? skar? me qymyr, p?r barbeque.
  • ?Gatuani b?rxolla derri ose vici, mish qingji, pula, perime etj?

Specifikat:

  • Ideale p?r kamping dhe fundjavat tuaja me miqte.
  • Fal? dizanjit t? saj t? ju e merrni k?t? skar? kudo me vete
  • Ndryshe nga skarat e tjera q? duhet t? montohen kjo skar? me qymyr eshte pothuajse automatike.
  • Materiali: Celik
  • P?rmasat: 84 x 87.5 x 44.5 cm
  • Zona e gatimit: 49 x 27 cm