Mixer dore

Ju lehteson punen dhe ndihmon edhe ne perpunimin e mire te brumrave te ndryshem.

1,990 L

Krahasoni

Përshkrim

Mixer dore SOKANY

Mixer Dore dhe rrahese vezesh? miksim te perberesve te ndryshem ideal per pergatitjen e embelsirave dhe ushqimeve me shume produkte.? Ju lehteson punen dhe ndihmon edhe ne perpunimin e mire te brumrave te ndryshem. Shum? e fuqishme dhe praktike.

Specifikat: Pjes?t mund t? lahen dhe n? lavastovilje. 400W? 3 nivele shpejt?sie

Materiali: Plastik dhe inox rezistent.