,

Mini Ngrohese


Krahaso

Ditet e ftohta te dimrit behen me te ngrohta me mini ngrohesin Wonder Warm. Mjafton te vini pajisjen ne prize dhe ajo fillon te ngrohe cdo dhome qe ju deshironi.
đŸ”žïž Kursen energjine
đŸ”žïž Fuqia 400 Watt
đŸ”žïž 3 nivele shpejtesie per ngrohjen e ajrit
đŸ”žïž Pajiset me termometer dixhital dhe kohe te programueshme deri ne 12 ore
đŸ”žïž Madhesia relativisht e vogel mundeson marrjen me vete kudo te produktit
đŸ”žïž E pershtatshme per dhoma te vogla si dhomat e gjumit, tualet, zyra etj.

2,490 L

Bli tani!
×

Pagesa bëhet kesh në momentin kur ju merrni produktin.