,

Ngrohese


Krahaso

Ngrohni dhomat e shtepise tuaj ne pak caste. Eshte dhurata perfekte per krishtlindje apo vitin e ri.
đŸ”žïž Ngroh shpejt dhe pa bere zhurme
đŸ”žïž Fillon te ngrohe ne 3 sekonda
đŸ”žïž 3 nivele nxehtesie
đŸ”žïž Perbehet nga material qe nuk rreshket dhe qendron ne cdo siperfaqe
đŸ”žïž Permasat 27x25x11cm
đŸ”žïž Fuqia 2000 watt

2,190 L

Bli tani!
×

Pagesa bëhet kesh në momentin kur ju merrni produktin.