-22%

Tenxhere Multicooker 10 Ne 1

Dessini

Krahaso

Cfare ka me shume se ju nje shef i famshem gatimi? Tenxheren e duhur te presionit!
Mos e lini kete mundesi,Tenxheren elektrike me presion DESSINI
🔾 Kapacitet 6 Litra per te gatuar per nje tavoline te tere!
🔾 Fuqia elektrike 1000Watt!
🔾 10 funksione te ndryshme gatimi per rizoto, mish, supe, gjelle etj.! 4. E dizajnuar me material celik inoks!
🔾 Temperatura te ndryshme gatimi dhe gatim me avull!
🔾 Harxhon pak energji dhe ju kursen nga aromat e renda te ushqimeve gjate gatimit!
Tenxherja me presion Dessini do te kthehet ne pajsjen tuaj me te preferuar ne kuzhine! Nje bote e re gatimi vjen vetem permes cilesise italiane DESSINI!

6,990 L 8,990 L

Bli tani!
×

Pagesa bëhet kesh në momentin kur ju merrni produktin.

Cfare ka me shume se ju nje shef i famshem gatimi? Tenxheren e duhur te presionit!
Mos e lini kete mundesi,Tenxheren elektrike me presion DESSINI

Kategori:
Marka

Dessini