,

Tenxhere friteze


Krahaso

Tenxhere & friteze
Per ushqim sa me te shijshem dhe qe nuk djeg ushqimet
Per skuqje te patateve,petullave,peshkut etj.
E lehte ne perdorim
Diametri 26 cm

1,490 L

Bli tani!
×

Pagesa bëhet kesh në momentin kur ju merrni produktin.