Shtrydh?se frutash

L?ngjet fantastike t? frutave t? preferuara.

Shijoni l?ngjet e fresk?ta pa i humbur vlerat ushqyese.

4,990 L

Krahasoni

Përshkrim

Shtrydh?se frutash

  • Shijoni l?ngjet e fresk?ta pa i humbur vlerat ushqyese.
  • Perfekte p?r dietat ushqimore.

Spcifikat:

  • Prerje e madhe ushqimore 70 mm e p?rshtatshme p?r fruta dhe perime te ndrryshme, en? e madhe.
  • Sistemi i bllokimit t? siguris? i mb?shtjellur me ?elik inox t? q?ndruesh?m.
  • E leht? ne larje mund t? futet dhe n? lavastovilje.
  • Thikat p?behet nga inoxi dhe celiku.
  • Fuqia 400W