Set Tenxhere + Tigan

> > SKU: N/A

Fal? k?tij seti t? mrekulluesh?m ju keni mund?si t? gatuani ushqime t? shijshme, t? sh?ndetshme dhe pa yndyr?.

Kurseni koh? dhe energji elektrike, por mbi te gjitha mbroni sh?ndetin tuaj.

4,490 L

Krahasoni

Përshkrim

Set Tenxhere + Tigan.

 • Fal? k?tij seti t? mrekulluesh?m ju keni mund?si t? gatuani ushqime t? shijshme, t? sh?ndetshme dhe pa yndyr?.
 • Kurseni koh? dhe energji elektrike, por mbi te gjitha mbroni sh?ndetin tuaj.
 • E vecanta e k?tij seti q?ndron n? ruajtjen e aromave, vlerave ushqyese dhe biologjike t? ushqimeve (vitaminave, mineraleve, proteinave) gjat? gatimit.

Specifikat:

 

  • Seti p?rban gjithcka ju duhet n? kuzhin?: 2 Tigan dhe 2 Tenxhere
  • Tiganin p?r tiganisje
  • Tenxheret p?r ushqime t? shum?llojshme sipas nevojave tuaja
  • Tiganin p?r p?rgatitjen e salcave BIO dhe t? sh?ndetshme.
  • Materiali prej guri
  • P?rmasat: Tigani i vog?l 16cm
  • Tigani i madh 20cm
  • Tenxheret nga 24 cm