-40%
, ,

Grirese Elektrike


Krahaso

Grini fruta apo perime ne pak minuta me kete grirese. Mund te pergatisni dhe ushqime femijesh, qofte etj.
đŸ”žïž Eshte e thjeshte ne perdorim
đŸ”žïž Pastrohet lehte.
đŸ”žïž Perbehet nga material cilesor dhe rezistent

1,490 L 2,490 L

Bli tani!
×

Pagesa bëhet kesh në momentin kur ju merrni produktin.