Set pjatash porcelan.

SKU: N/A
 • Set pjatash porcelan.
 • Vijn? n? modele t? ndryshme mes t? cilave mund t? zgjidhni t? preferuar?n tuaj.
 • T? p?rshtatshme p?r p?rdorim t? p?rditsh?m p?r nj? tryeze elegante.
 • Shum? fine dhe t? vecanta.

2,990 L

Krahasoni

Përshkrim

 • Set me 20 pjata porcelani.
 • Set pjatash porcelan.
 • Vijn? n? modele t? ndryshme mes t? cilave mund t? zgjidhni t? preferuar?n tuaj.
 • T? p?rshtatshme p?r p?rdorim t? p?rditsh?m p?r nj? tryeze elegante.
 • Shum? fine dhe t? vecanta.

Specifikat

 • Set-i p?rmban:
 • 6 Pjatanca porcelani nga 27 cm
 • 6 Pjata Supe porcelani nga 23 cm
 • 6 Pjata Embelsire porcelani 19 cm
 • 1 Tas i Madh Sallate porcelani 22*22 cm
 • 1 Pjatance e Madhe Porcelani 30*20 cm