-48%
, ,

Plite Mini me Pjanure


Krahaso

Per te gjithe ju qe preferoni te konsumoni pije te ngrohta, shpejte dhe lehte ne komoditetin e shtepise suaj, kjo mini plite ju vjen ne ndihme. Mund te ngrohni qumeshtin, ujin, kafene,te pergatisni nje caj pa patur nevoje qe te ndizni soben. Eshte i sigurt dhe mund te perdoret nga te gjithe. Ngrohni pije ne pak sekonda, direkt nga filxhani!

đŸ”žïž Mund tĂ« pĂ«rdorni njĂ« filxhan kafeje qeramike
đŸ”žïž Fiket kur nuk eshte ne perdorim
đŸ”žïž Ka jetegjatesi.
đŸ”žïž I pershtatshem per udhetime
đŸ”žïž Ruan hapesire ne shtepi
đŸ”žïž I lehtĂ« pĂ«r tu pastruar
đŸ”žïž Kundra ujit

1,290 L 2,490 L

Bli tani!
×

Pagesa bëhet kesh në momentin kur ju merrni produktin.