Mbajtese sapuni

  • Mbajt?se sapuni me dy kate.
  • Dizajn i ri i rrotulluesh?m, dy metoda instalimi.
  • Shum? praktike, e leht? p?r t’u pastruar dhe e thjesht? p?r t’u montuar.

590 L

Krahasoni

Përshkrim

  • Mbajt?se Sapuni p?r tualet.
  • Nuk ?sht? nevoja t? shponi murin, vendoset me ngjitje.
  • Ka dy hap?sira p?r t? vendosur sapun?t n? tualet, por mund ta p?rdorni n? kuzhin?n tuaj p?r t? vendosur sfungjerin dhe rrjeten q? lani en?t.

 

Specifikat

  • Ngjyrat: Gri
  • Madh?sia: 12.7×9.1×17.1cm
  • Pesha: 200g
  • Materiali: Plastik?