, , , ,

Mbajtese Enesh


Krahaso

Organizoni enet e kuzhines tuaj pas larjes dhe mbani rregullin ne kuzhinen tuaj.
🔸️ Ndihmon ne tharjen e eneve
🔸️ Mbajtese anesore prej druri per ti dhene nje dizanj unik
🔸️ Eshte shume praktike dhe pastrohet lehtesisht

1,490 L

Bli tani!
×

Pagesa bëhet kesh në momentin kur ju merrni produktin.