Termus Elektrik

2,990 L

Në magazinë

Ruani ushqimet dhe ngrohini ato ne te njejten kohe me termusin e ri elektrik.
🔸️ E pershtatshme per te marre ushqimin me vete ne pune apo ne udhetime
🔸️ Ngroh ushqimin tuaj ngadale dhe ne menyre te ekuilibruar
🔸️ I perbere nga material rezistent celiku qe mban ushqimet ngrohte
🔸️ Kurseni para duke marre dreken me vete dhe duke ngrene shendetshem
🔸️ Permasat 24 x 17 x 10.2 cm
🔸️ Fuqia 45 Watt
🔸️ Eshte ideale per perdorim te perditshem

Compare
SKU: termus-elektrik Kategoritë: , , ,
X

Menu Kryesore