Drite per Kamping

1,490 L

Në magazinë

Krijoni atmosferen e festes me keto drita per kamping.
🔸️ Te rikarikueshme me drite solare
🔸️ Kundra ujit
🔸️ Mund te karikohet dhe me fishe
🔸️ Te pershtatshme per cdo event ne ambjent te jashtem

Compare
SKU: drite-per-kamping Kategoritë: , , ,
X

Menu Kryesore