Zgar? elektrike

> > SKU: ultrabook-ux605ca-fc050t

Ideale per te pergatitur barbecue te shijshem ne cdo kohe Mund te gatuani mish apo perime te shendetshme dhe pa tym Me siperfaqe e cila nuk ngjit
-Me 5 nivele nxehtesie Teper i thjeshte per tu pastruar pasi mund te cmontohet lehtesisht Siperfaqja e gatimit:
? 46x27cm
? Fuqia 2000 W
? I pershtashem per cdo hapsire.
? E pajisur me kembe dhe bazament per vendosjen e pjatave.
? Lehtesisht e c/montueshme.

2,990 L

Krahasoni

Përshkrim

Ideale per te pergatitur barbecue te shijshem ne cdo kohe Mund te gatuani mish apo perime te shendetshme dhe pa tym Me siperfaqe e cila nuk ngjit