Tostier

 

  • Super tostjer me pllaka GRILL t? cilat nuk ngjisin.
  • Me fuqi prej 800W i cili nxehet n? pak sekonda dhe cdo gj? b?het super shpejt.
  • Pllaka me madh?si 21,5cm X 12,5cm? ku mund t? b?ni deri ne 2 toste nj?koh?sisht.
  • Jo vet?m buk?n por dhe perimet, qoftet, salcicet ku tostieri i ben n? pak sekonda dhe super t? shishme.

 

1,990 L

Krahasoni

Përshkrim

Tostiera e duhur.

P?rgatisni tost. sandwich ose thekni buk?.

Fal? dimensioneve t? saj ultra-kompakte, pajisja mund t? vendoset kudo.

 

Specifikat

  • DIMENSIONI I PJEKJES [CM] 21,5 X 12,5
  • PLLAKT GRILL
  • FUQIA [W] 800
  • NGJYRA E BARDHE / E KUQE
  • DIMENSIONET [CM] 23 X 22 X 9
  • PESHA [KG] 1.2