-30%

Shtrydhese Frutash

Dessini

Krahaso

Vjen ne SUPER Oferte Per vetem 3490 Leke
Per lengje sa me te mire dhe te fresket pa humbur vlerat ushqyese 🍊 🍑 🍐 🍏 🍈
🔄 6 Muaj Garanci
🔾 Fuqia 500 W
🔾 Me 2 Nivele shpejtesie

3,490 L 4,990 L

Bli tani!
×

Pagesa bëhet kesh në momentin kur ju merrni produktin.

Marka

Dessini