-37%

Pajisja revolucionare Arctic Air ULTRA


Krahaso

Pajisja revolucionare Arctic Air ULTRA e vitit 2019 per ftohjen e ajrit ne keto dite te nxehta
Është Freon-Free dhe nuk përdor asnjë ftohës toksik. Sistemet e tjera AC përdorin shumë energji për të freskuar, e cila është shumë e kushtueshme, por ky freskues harxhon shume pak energji
🔹️Freskon, i jep lageshti dhe pastron ambientin
🔹️Sherben dhe si abazhur me 7 ngjyra te ndryshme
🔹️Perfekte per ambinte si zyra, dhoma gjumi, dhoma ndenje etj..
🔸️Mjafton ta vendosni ne prize, ta mbushni me uje dhe ti vendosni filtrin
🔸️Ajri futet i ngrohte dhe i ndotur dhe del i ftohte dhe i paster
🔸️ Me 3 nivele shpejtesie
🔸️ Permasat 20cm me 20cm
🔸️ Punon deri ne 8 ore me nje rimbushje te depozites me uje
🔸️ Sinjale drite kur depozita e ujit eshte drejt fundit
🔸️ Paketimi permban: Pajisjen fishe energjie Usb,filter dhe manual perdorimi
🔸️ Fuqia 8w
🔸️ Pesha 860g

2,190 L 3,490 L

Bli tani!
×

Pagesa bëhet kesh në momentin kur ju merrni produktin.