Mpreh?s thikash

 • ?do her? q? merrni thik?n, ajo nuk ka mpreht?sin? e duhur?
 • Kjo mpreh?se thikash ?shte zgjidhja.
 • Fal? tehut prej celiku inoks ju do arrni t? keni thikat e mprehta n? vetem pak ?aste, vet?m me nj? kalim,
 • Ideale p?r thika si t? reja n? kuzhin?n tuaj!
 • I shpejt? dhe tep?r efektiv.
 • Perfekte p?r profesionistet dhe amatoret ne kuzhin?.

890 L

Krahasoni

Përshkrim

 • Nj? pajisje kaq e nevojshme p?r kuzhin?n tuaj.
 • I p?rshtatsh?m p?r mprehjen e t? gjith? llojeve t? thikave.
 • Leht? p?r t? vepruar, t? sigurt dhe t? besuesh?m.
 • Baz? jo e rr?shqitshme dhe nj? dorez? ergonomike.
 • Perfekt p?r ?do kuzhin?!

Specifikat

 • Materiali: ?elik inox
 • I p?rshtatsh?m p?r: T? gjitha thikat e kuzhin?s etj
 • Pesha: rreth 150 g
 • Dimensione: 20 x 6 x 5 cm.