Makin depilimi me pe

> SKU: N/A
 • Makin? depilimi me fije t? pastra pambuku.
 • Nj? m?nyr? e sigurt? dhe e shpejt? p?r t? hequr qimet.
 • I p?rshtatsh?m p?r k?mb?t, zon?n bikini, fytyr?, vetulla etj…
 • Ndricimi i drit?s Led i p?rshtatsh?m p?r t? par? qimet m? t? vogla.
 • Ideale p?r t? gjitha llojet e l?kur?s pasi nuk e irriton.
 • E leht? n? p?rdorim.

1,590 L

Krahasoni

Përshkrim

 • Makin depilimi me pe?pa dhimbje.
 • Pajisja p?r heqjen e qimeve Gemei ?sht? me nj? cil?sie t? lart?, p?rdoret me fije pambuku p?r heqje t? sigurt t? qimeve.
 • E shk?lqyeshme p?r ta marr me vete n? udhetimet tuaja.
 • Dizajni i tij praktik e ben ket? produkt t? jet? tep?r i thjesht? n? p?rdorim.
 • Material rezistent dhe afatgjate.

Specifikat

 • Butoni On / Off.
 • Tensioni: 220-240 V
 • Dy bateri t? rikarikueshme t? l?vizshme