, ,

Grill

Sonifer

Krahaso

Krijoni nje mini zgare ne komoditetin e shtepise suaj. Pergatisni sanuice, bifteke, perime ne zgare etj.
🔾 Fuqia 750 Watt
🔾 Pllakat nuk ngjisin
🔾 Permasat 24 x 16 cm
🔾 Gatuani ushqim pa yndyre dhe te shendetshem

2,490 L

Bli tani!
×

Pagesa bëhet kesh në momentin kur ju merrni produktin.

Marka

Sonifer