Varka komardare E Mesme

2,990 L

Në magazinë

🔸 Varka Komardare me ajer
🔸️ Permasat : Gjatesi 185 cm ; Gjeresi 94 cm ; Lartesi 41 cm
🔸 Te Perfshira Lopata dhe Pompa️
🔸️E pershtateshme dhe e lehte

Compare
SKU: varka-komardare Kategoritë: , ,
X

Menu Kryesore